X
ניתן גם במספר סרבי 0040721025197
 
050-788-6707
info@serbion.co.il

 

 • מחירון טיולים העברות ולימוזינה

  טיול לנוביסאד עם הדרכה בעברית. 40 יורו לאדם ואם אתם מעל 6 אנשים אז המחיר הוא 35 יורו לאדם.

  יוצאים מבלגרד, לכיוון העיר זמון. אנחנו מגיעים לדנובה מקום קסום ונפלא. נעצור להצטלם עם הברבורים ומשם נמשיך דרך שמורת הטבע הרפרושקה גורא לעיירה קארלובצי ליקב אחרי טעימות מהיין הנהדר במינו ניסע למצודת פטרובארדין לספר שהמצודה השנייה בגודלה באירופה,. היא נמצאת מול העיר נוביסאדבמצודה נתעכב קצת לתמונות ומשם נמשיך דרך בית כנסת למרכז העיר.במרכז העיר מקבלים שעתיים פנויות לשופינג וארוחת צהרים (ארוחת הצהריים לא כלולה במחיר והיקב הוא בעלות כניסה של 5 יורו לאדם) ובסביבות 15:30-16:00 מתאספים וחוזרים לבלגרד.זהו טיול יומי שמתחיל בסביבות 09:00 בבוקר עד השעה 17:00 אחר הצהרים. הטיול הוא בקבוצה. (אלא אם כן אתם מעל 6 אנשים ואתם מעוניינים שזה יהיה פרטי אפשר לבדוק את זה אבל אנחנו לא יכולים להתחייב על כך. המחיר בכל מקרה יהיה אותו מחיר) 

  מומלץ! ניתן לעשות את אותו הטיול באופן פרטי (לא בקבוצה, רק אתם ברכב)  ללא הדרכה בעברית עם נהג סרבי מנוסה דובר אנגלית ברכב מרווח. המחיר הוא 140 יורו לעד 4 אנשים ברכב ו200 יורו לעד 7 אנשים ברכב. מחיר לכמות אנשים של מעל 7 אנשים נא ליצור קשר בווטסאפ 0507886707 ונבדוק איזה רכב צריך וזמינות


  טיול בעיר בלגרד עם הדרכה בעברית- 25 יורו לאדם.

  תגלו את  בלגרד, סיור  פנורמי באוטובוס  ורגלי בין 4-5 שעות. בשעה 9:30 בבוקר מתחילים סיור רגלי במצודת קלאמגדן. נקשיב ונכיר על ההיסטוריה הסוערת של בלגרד.ואז נעלה על האוטובוס נמשיך לסיור פנורמי של העיר, דרך ניו בלגרד וקניון אושצ'ה, נבקר בזמון  על גדת הדנובה  עם ברבורים, בדרך חוצים את הגשר הגרנדיוזי על אדה ציגנליה וחולפים על ידי בית הקיץ של הנסיך מילוש וההיפודרום, אנחנו נכנסים לחלק היוקרתי של העיר עם וילות ושגרירויותהסיור מסתיים בביקור של כנסיית סנט סבא כאחד הגדולות בעולם עם הסיפור של הבנייה שלה ואת ההיסטוריה של העם הסרבי ואת שושלת נמניצ'ים. הטיול הוא בקבוצה. (אלא אם כן אתם מעל 6 אנשים ואתם מעוניינים שזה יהיה פרטי אפשר לבדוק את זה אבל אנחנו לא יכולים להתחייב על כך. המחיר בכל מקרה יהיה אותו מחיר)

  מומלץ! ניתן לעשות את אוטו הטיול באופן פרטי. (לא בקבוצה, רק אתם ברכב) ללא הדרכה בעברית עם נהג סרבי מנוסה דובר אנגלית ברכב מרווח. המחיר הוא 100 יורו לעד 4 אנשים ברכב ו155 יורו לעד 7 אנשים ברכב. מחיר לכמות אנשים של מעל 7 אנשים נא ליצור קשר בווטסאפ 0507886707 ונבדוק איזה רכב צריך וזמינות


  טיול לטופולה עם הדרכה בעברית. 40 יורו לאדם.

  מגלים את הטבע והכפרים של סרביה, כל היום נעבור ליד היערות והכפרים ונהכיר את הפנים האמיתיות של סרביה.היסטוריה של העם הסרבי נדע על ידי ביקור במוזיאון קארג'יורג'ה שהוביל את העם הסרבי למרד נגד הטורקים, ולאחר מכן נבקר בבית הקיץ של המלך פיטר, שהתחיל את בניית כנסייה יפה. אנו רואים ציורי קיר מדהימים, אשר עשויים מעל 40 מיליון חתיכות קטנות של פסיפס. נירד על ידי הכרמים המלכותיים , נצא אל האוטובוס ונמשיך לנסוע ליקב ונכיר את היינות של האזור הזה. אנו ממשיכים לאראנג'לובץ,שבו נבקר הפארק היפה עם מקור מים מינרליים מעל 300 פסלים של שיש לבן. לאחר שנשתה מים מועיל עצבים נשלים את הטיול דינמי בבית הציידים (אופציונלי) עם גולאש איילים בלתי נשכח, לחם ביתי  ובסופו של דבר.הטיול הוא בקבוצה. (אלא אם כן אתם מעל 6 אנשים ואתם מעוניינים שזה יהיה פרטי אפשר לבדוק את זה אבל אנחנו לא יכולים להתחייב על כך. המחיר בכל מקרה יהיה אותו מחיר) 

  מומלץ! ניתן לעשות את אותו הטיול באופן פרטי (לא בקבוצה, רק אתם ברכב)  ללא הדרכה בעברית עם נהג סרבי מנוסה דובר אנגלית ברכב מרווח. המחיר הוא 150 יורו לעד 4 אנשים ברכב ו210 יורו לעד 7 אנשים ברכב. מחיר לכמות אנשים של מעל 7 אנשים נא ליצור קשר בווטסאפ 0507886707 ונבדוק איזה רכב צריך וזמינות.

   

  לימוזינות 

  שירותי לימוזינה משדה התעופה בבלגרד למלון בלימוזינה מפוארת עם נהג שמחכה לכם בשדה (45 דקות נסיעה מינימום מובטח לכם) ואוסף אתכם למלון, או שעה סיבוב בעיר עם איסוף מהמלון והורדה איפה שתרצו. יש כרגע לימוזינה זמינה אחת והיא לימוזינה מפוארת לינקולן שבתמונה (יש בצבע שחור ויש בלבן)  יכולה להכניס עד 9 אנשים והמחיר שלה הוא 150 יורו לשעה (משדה התעופה יש לכם מובטח 45 דקות נסיעה) בלימוזינה יש לכם בקבוק שמפניה אחד חינם ואתם יכולים להכניס שתיה שלכם (להודיע מראש) ויש מוזיקה. חוויה מדהימה. להזמנות 0507886707 (ווטסאפ בלבד)

   

  העברות משדה התעופה למלון:

  כמובן שמונית משדה התעופה תעלה לכם יותר זול אבל אם אתם רוצים פינוק וללכת על בטוח (בלי קשר תשימו לב לנהגי המונית שאתם עולים על מונית נכונה מהשדה) אנחנו מציעים שירותי העברות פרטיות עם נהג שמחכה לכם בשדה ברכבים מרווחים ונוחים (לפי כמות האנשים שאתם. מחיר ההעברה הוא 40 יורו ל2-7 אנשים ברכב. (רק אתם ברכב, המחיר הוא 40 יורו לכולם ביחד) בהזמנה תצטרכו לשלוח לנו שם מלא, שעת נחיתה משוערת ומלון להורדה. להזמנות סמסו לנו בווטסאפ 0507886707.